اخبار استارتاپ

برگزاری جلسه کمیته اجرایی زرناب با مسئولین هسته‌های کارآفرینی دانشگاه بیرجند

این جلسه با حضور دکتر محمد اکبری، رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه، دکتر ضیائی مسئول مرکز نوآوری و شتاب دهی دانشگاه، دکتر نوعی مسئول هسته کارآفرینی دانشکده کشاورزی، خانم دکتر نصرآبادی مسئول هسته کارآفرینی دانشکده علوم پایه، خانم دکتر بیجاری مسئول هسته کارآفرینی دانشکده مهندسی، خانم دکتر شیرزور مسئول هسته کارآفرینی دانشکده ادبیات، خانم دکتر ظهوریان مسئول هسته کارآفرینی دانشکده هنر، آقای دکتر جهانگیر مسئول هسته کارآفرینی دانشکده فنی فردوس، آقای دکتر فرجاد مسئول هسته کارآفرینی دانشکده علوم رفتاری و کارشناسان زیست بوم نوآوری، فناوری و کارآفرینی دانشگاه بیرجند، در روز شنبه مورخ 25 فروردین ماه 1403 در محل ساختمان مانا 2 برگزار شد.

در این جلسه ابتدا دکتر ضیایی ضمن عرض خیرمقدم و تبریک سال جدید و عید سعید فطر، گزارش مختصری از برنامه‌های انجام شده پیرامون رویداد ملی استارتاپ ویکند زرناب ارائه کرده و از مسئولین هسته‌ها درخواست کردند تا در جهت آگاهی بخشی بیشتر به دانشجویان و جامعه دانشگاهی، مشارکت بیشتری در این رویداد ملی داشته باشند. دکتر اکبری نیز با بیان اینکه این استارتاپ و پیش‌رویدادهای آن می‌توانند پویایی بیشتری در بین دانشجویان ایجاد کنند، از تلاش‌های مجموعه زیست بوم دانشگاه تشکر کرده و خواستار بکارگیری بدنه دانشجویی در جهت معرفی بیشتر این رویداد شدند. در ادامه نیز پرسش و پاسخ‌هایی در خصوص چگونگی برگزاری، نحوه اطلاع رسانی، شیوه ثبت نام و شیوه معرفی این رویداد در دانشکده‌های مختلف مطرح شد.

در پایان این جلسه نیز مقرر شد با هماهنگی هسته‌های کارآفرینی هر دانشکده، یک تیم‌ دانشجویی در همان دانشکده تشکیل شده و در یک مکان مشخص، این رویداد ملی را به دانشجویان معرفی کرده و برنامه‌های آن را تشریح کنند.

شایان ذکر است که این رویداد ملی در روزهای 25 لغایت 28 اردیبهشت ماه 1403 در سالن امید دانشگاه بیرجند برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *