Zarnabchain ؛ کیفیت محصولات را برای شما تضمین می‌کند

درباره ما

با توجه به شرایط اقلیمی استان خراسان جنوبی عمده اقتصاد مردم این خطه به ویژه در مناطق روستایی بر اساس تولید و فروش سه محصول زرشک، زعفران و عناب استوار می‌باشد، این محصولات ارزشمند استان زنجیره‌ای به ارزش طلا را تشکیل داده‌اند.لزوم ایجاد مرجعی غنی بر پایه علم، دانش و پژوهش در جهت شناسایی، رشد و کمک به توسعه این زنجیره ارزشمند به وضوح احساس می‌شود. واحد فناور زرناب چین با حمایت دانشگاه بیرجند با شعار زرشک عناب زعفران، زنجیره‌ای از طلا اقدام به ایجاد این بستر کلیدی نمود.
امید است با یاری پروردگار در این مسیر قدم‌هایی استوار برداشته و کمکی به پویاتر شدن زحمات بی دریغ کشاورزان زحمت کش و پژوهشگران عزیز نماید.

همکاری ها

  • دانشگاه بیرجند
  • سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی
  • جهاد دانشگاهی استان خراسان جنوبی
  • اتاق تعاون استان خراسان جنوبی
  • دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی  بیرجند
زرشک

زرشک دارای خاصیت ضدباکتری و ضدقارچی است و با پیشگیری از متصل شدن باکتری به سلول‌های بدن انسان از بروز عفونت های قارچی و عفونت های باکتریایی جلوگیری می‌کند.

زعفران

زعفران یک محصول کشاورزی است که بخاطر عطر و رنگش بعنوان چاشنی و ادویه‌ در آشپزی استفاده میشود. وجود دو ماده‌ی کروسین و سافرانال در زعفران به آن خاصیت دارویی میدهد چنانچه در صنایع پزشکی نیز از آن استفاده میکنند.

عناب
عناب میوه‌ای چند‌منظوره است که طیف وسیعی از خواص سلامتی را در دوران بارداری ارائه می‌دهد. این میوه غنی از فسفر و کلسیم است که به استحکام استخوان‌ها کمک می‌کند.
 
برای مشاهده اخبار و رویداد ها از این قسمت استفاده کنید...

مطالب مفید

2023

ما به تولیدکنندگان محصولات کشاورزی آموزش
می دهیم تا بالاترین محصول را تولید کنند

در Zarnabchain همواره تلاش می گردد با کیفیت ترین محصولات مورد نیاز جامعه برای توزیع و فروش انتخاب شوند.توجه به نیاز مشتریان، ارائه خدمات سریع و با کیفیت و احترام به حقوق مشتریان و مصرف کنندگان از اصولی ترین ارزشهای Zarnabchain می باشد.با توجه به اهمیت نقش شرکت های پخش به عنوان حلقه واسطه در فضای رقابتی حاکم بر کسب و کار، Zarnabchain همواره تلاش می نماید از طریق توسعه کسب و کار، مدیریت تیم فروش، استفاده از فن آوری اطلاعات و مدیریت ارتباط با مشتری و آموزش مستمر کارکنان رسالت خود را در راستای رفع نیازهای مشتریان و مصرف کنندگان جامه عمل بپوشاند.

60+

طرح تولیدی

50+

واحد تولیدی فعال

12000+

ثبت نامی

12+

محصول منحصر به فرد


برخی مزایای شاخص محصولات در Zarnabchain

1.

تایید کیفیت

مجموعه زرناب چین با همکاری بزرگترین مرجع آزمایشگاهی شرق کشور در دانشگاه بیرجند (مجموعه آزمایشگاه‌های مرجع دانشگاه) محصولات شما را از لحاظ پارامترهای مختلف کیفی مورد ارزیابی دقیق قرار می دهد و در صورت اخذ استانداردهای لازم، محصولات شما به اشتراک گذاشته می‌شود.

2.

پشتیبانی بی نظیر

زرناب چین این تضمین را به شما می‌دهد که در هر لحظه و هر ساعت، هر سوال یا ابهام شما در خصوص محصولات و یا مشاوره جهت خرید را کمتر از چند دقیقه پاسخ دهد. بیش از 20 ساعت پاسخگویی آنلاین صرفا برای ایجاد تجربه‌ای اینچنینی برای شما مشتریان و بازدیدکنندگان گرامی است.

3.

ارسال سریع درقالب بسته های متنوع

زرناب چین افتخار این را دارد که محصولات خریداری شده شما را در سریعترین زمان ممکن ارسال نماید. همچنین ایجاد بسته بندی های متنوع باعث می‌شود که از محصولات ارزشمند زرناب چین به عنوان هدایایی ارزشمند بهره ببرید.

4.

تضمین قیمت

زرناب چین با بهره گیری از یک زنجیره تامین بزرگ این اطمنیان را به شما می‌دهد که هر محصول ارائه شده در مجموعه را در هر حجمی به صورت آنلاین خرید و درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید. تضمین قیمت در کنار تضمین کیفیت بهترین انتخاب شما را رقم خواهد زد.

شما هم عضوی از زنجیره بزرگ Zarnabchain باشید:

1

تکمیل اطلاعات در سایت

2

ارتباط با کارشناسان زرناب چین و ارسال پرپوزال و معرفی کامل از محصول

3

بررسی محصول بر اساس ساختاری، نوع و دسته فعالیت

4

بررسی کیفی محصول بر اساس نتایج آزمایشگاه مرجع دانشگاه بیرجند

5

اخذ تاییدیه و درج در سایت

6

ایجاد پنل فروشگاهی اختصاصی